Współpraca

Anna Pawluczuk

Dzień dobry, co mogę dla Ciebie zrobić?

Od lat pomagam w promocji filmowych imprez i wydarzeń w Polsce. Służę konstruktywnym słowem w dyskusji na temat kina i wszystkiego co z nim związane. Mam własne zdanie w kwestii edukacji filmowej w szkołach i rozwijania kreatywności dzieci i nastolatków. Zdarza mi się prowadzić zajęcia filmowe i warsztaty.

wspolpraca


Jak dotarłam do tego miejsca w którym jestem?

Uwielbiałam czytać książki i marzyć. Pracując w ogrodzie przy domu rodzinnym często układałam w głowie historyjki, które później wieczorem z zapałem spisywałam do różnego rodzaju zeszycików. Później zaczęłam robić zdjęcia i zachwycać się filmami.

Przez lata idąc za radą rozsądku próbowałam zapomnieć o opowiadaniu historii, ale nigdzie nie byłam w stanie zostać zbyt długo. Założyłam bloga aby wprowadzić w swoje filmowe życie więcej porządku i zmusić się do pisania… Po drodze miałam też krótki romans z etnologią, pracowałam przez chwilę w księgarni, skansenie i radiu. Wbrew pozorom to wszystko sprawiło, że teraz studiuję reżyserię filmową w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi realizując własne projekty filmowe.


Co mnie wyróżnia?

Nie myślę jak krytyk, stoję po stronie twórców filmowych.

Bywam bezlitosna i zastanawiam się dlaczego czasami nie wierzę w prawdziwość jakiejś opowieści. Potrafię słuchać, pomagam całym sercem i chcę być latarnią morską.

Wiem, że każda istota ludzka jest istotą kreatywną i ma swój własny głos.

Jestem WĘDRUJĄCĄ FILMOZNAWCZYNIĄ i prowadzę warsztaty z programu Filmoteki Szkolnej w szkołach w całej Polsce.

Piszę o swoich projektach filmowych, wspieram młodych twórców, chętnie odpowiadam na setki pytań jak zacząć przygodę z filmem?

Prywatnie

Kocham koty, jestem bezglutenową wegetarianką, jeżdżę na rolkach i często śmieję się ze swojej nieporadności i siniaków.